turkish english

select BG
 • Welcome

  Global Tekstil Ana Sayfası

  Global Tekstil

 • Hakkımızda

  Global Tekstil Paz. San. Tic Sti. 1999 yılında kurulmuş olup, örme hazır giyim imalatı ve ihracatı yapmaktadır. Bunun yanında iç bünyesinde mümessillik firması olarak müşterilerine en iyi şekilde hizmet vermektedir. Kurulduğu tarihten bu yana her dönem, müşteri beklentilerini algılama yeteneğine ve rekabet şartlarına ayak uydurabilen çağdaş bir yönetim yapısına sahip olan Global Tekstil, üretiminin %100’ünü Avrupa,Amerika ülkelerine ihraç etmektedir.

  Avrupa ve dünyadaki tanınmış çok çeşitli markayla çalışan Global Tekstil Türkiye'deki önde gelen tekstil firmalarının arasında yer almaktadır.


  Global Tekstil, kendi bünyesinde bulundurduğu Kalite kontrol, Model hane, Kesimhane, Ütü paket departmanlarında ürünlerin Türkiye'nin en iyi kalitesi ürün kalitesi sunan üretici firmalarından bir tanesidir. Modern çizgilerle ve modayı yansıtan tarzı ile bayan/bay ve bebek, tüm örme dış giyim modellerini aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Global Tekstil, günümüzde müşteri memnuniyetini en önemli unsuru olarak görmekte ve müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda emin adımlarla hızla ilerlemektedir.

  VİZYONUMUZ
  Dünyanın seçkin marka ve firmalarına ihracat yapan, güçlü, güvenilir , yenilikçi ve istikrarlı bir firma olmaktır.

  MİSYONUMUZ
  Üretimde mükemmel verimliliği ve kaliteyi yakalama felsefesi ile çalışarak, müşterilerimizin kendi ve uluslararası standartlarına uygun şekilde siparişlerini teslim etmektir.
 • Global Tekstil, kendi bünyesinde bulundurduğu Kalite kontrol, Model hane, Kesimhane, Ütü paket departmanlarında ürünlerin Türkiye'nin en iyi kalitesi ürün kalitesi sunan üretici firmalarından bir tanesidir. Modern çizgilerle ve modayı yansıtan tarzı ile bayan/bay ve bebek, tüm örme dış giyim modellerini aynı kalite ve verimlilikte sunabilen Global Tekstil, günümüzde müşteri memnuniyetini en önemli unsuru olarak görmekte ve müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda emin adımlarla hızla ilerlemektedir.
 • iletisim bilgileri

  Tevfik Bey Mah. Çınaryolu Keskin Sokak No:42
  Sefaköy/İSTANBUL/TÜRKİYE
  TEL: +90 212 601 01 85
  FAX: +90 212 601 00 51
  info@globaltextile.com.tr
  Mesajınız başarıyla alındı!
  En kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.


  haritada bulun


  Daha Büyük Görüntüle

 • Gizlilik Politikası

  GLOBAL TEKSTİL WEB SİTESİ KOŞULLARI VE GİZLİLİK Global Tekstil web sitesi("www.globaltextile.com.tr") yi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Siteye erişim ve kullanımızın siz ve Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. arasındaki bağlayıcı yasal koşulları ve gizliliği Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından yönetilir. Bu hüküm ve şartları kabul etmiyorsanız, otomatik olarak erişiminiz ve kullanımınız iptal edilebilir.

  www.globaltextile.com.tr bir Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.mülkiyetidir. Türkiye telif hakkı ile korunan tüm resim, metin, grafik, medya, içerik ve verilerin hakları GT lisansına aittir. Bu şartlar ve koşullara bağlı olarak, izin verilmeden içerik ve görünüm kullanımı, şartlar ve koşaullara uyuylamamsı ve telif hakkı, marka ve diğer kanunları ihlal edebilir. Buna göre Global Tekstil haber verilmeksizin erişim ve kullanımınızı ipta edebilir ve sözleşmenizi feshedebilir. İçerikler temsilidir. Orijinal olarak Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.'ne aittir.
  Gönderilen tüm mail ve kişisel bilgiler, saklı tutulur ve bilgi verilmeden paylaşılamaz.

  "© 2015 Global Tekstil Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti.Tüm haklarını saklı tutar."

  info@globaltextile.com.tr

Read More

Port rsen maet uster hselu milis. Deralertas lrurtas feugiat malesuadabi nuncer odgravida atescursus necluctus seresr ocenas ater porta rsenese amet. Dolor sit aconsectetuer adipiscing. Lus dolor, dapibus eget, vaserturpis. Integer rutrum ant. Fusce euismod consequat ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consec tetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue fermentum nisl. Mauris accumsan nulla vel diam. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla ser venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, ster pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante. Donec sagittis euismod purus. Fusce euismod consequat ante. Lorem ipsum.

Dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue fermentum nisl. Mauris accumsan nulla vel diam haslelu maetr porta. Sed in lacus ut enim adipiscing aliquet. Nulla venenatis. In pede mi, aliquet sit amet, euismod in, auctor ut, ligula. Aliquam dapibus tincidunt metus. Praesent ser justo dolor, lobortis quis, lobortis dignissim, pulvinar ac, lorem. Vestibulum sed ante. Donec sagittis euismod purus. Deralertas lrurtas feugiat malesuadabisere nuncer odgravida atescursus necluctus seresr ocenas. Dolor sit aconsectetuer adipiscing. Lus dolor, dapibus eget, vaserturpis. Integer rutrum ant. Fusce jasleu euismod consequat ante. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Pellentesque sed dolor. Aliquam congue ferme.

Global Tekstil
Üretim&Koleksiyon | Mümessillik